Adalet ve Kamu Düzeni Bakanı: Oroklini mezarlığında silah ve patlayıcı bulunması çok ciddi bir meseledir.

Adalet ve Kamu Düzeni Bakanı Marios Hartsiotis, Oroklini mezarlığında silah ve patlayıcı bulunmasının çok ciddi bir mesele olduğunu söyledi. Hartsiotis, kurumumuza yaptığı açıklamada, cephanenin bulunan en büyük silahlardan biri olduğunu ve soruşturmaların tamamlanmasıyla birlikte organize suçla ilgili önemli soruların yanıtlanmasının zorunlu olduğunu söyledi. Bulunan silahların suç eylemlerinde kullanılmış olup olmadığının da ortaya konması gerektiğini vurguladı. Hartsiotis, 2 ay önce ülke içinde güvenliği güçlendirmek ve organize suç ve yasadışı göçle mücadele etmek için önlemler alındığını hatırlattı. Ayrıca polisin son dönemdeki başarılarının vatandaşların güvenlik duygusunu güçlendirdiğini kaydetti. Thanasis Nikolau cinayetiyle ilgili davada sorgu müfettişlerin atanmasına değinen Hartsiotis, her şeyin araştırılacağını ve hiçbir şeyin askıda bırakılmayacağını belirtti. Soruşturmaların tamamlanmasının ardından soruşturmacılar tarafından toplanan materyallerin değerlendirilmek ve karar verilmek üzere hukuk dairesine havale edileceğini vurguladı.

Son Güncelleme: 23 Mayıs 2024 - 15:13

Son Haberler

25 Haziran
Trimiklini'deki yangına iki çocuğun patlattığı havai fişeklerin neden olduğu ortaya çıktı.
14:44
İsrail saldırılarında Hamas lideri İsmail Haniya'nın aile üyelerinden biri ve kız kardeşlerinden biri öldürüldü.
14:31
24 Haziran
basın özetleri 24.06.24
12:51
EURO 2024'de Almanya ve İsviçre son 16 turunda
11:07
Dışişleri Bakanı ile Tarım Bakanı Lüksemburg'da konseylere katılıyor
11:04
Macron istifa etmeyecek
11:02
Mekke'de sıcak hava dalgası nedeniyle can kayıpları artmaya devam ediyor
11:01
ABD: Daha geniş bir çatışma riski var
10:59
Netanyahu: Hamas ile şiddetli çatışmalar sona eriyor
10:58
Dağıstan'da terör saldırılarısı
10:55
23 Haziran
Polis görev başında olan bir polis memuruna yönelik cinayete teşebbüs ve kasten zarar verme olayını inceliyor.
16:54
Manchester Havalimanı'nda elektrik kesintisinden dolayı Kıbrıs'a giden 3 uçuş da etkilendi.
16:51
Tüm haberler

Video on Demand

Η υπηρεσία ΡΙΚFLIX δίνει την ευκαιρία στους τηλεθεατές που κατέχουν έξυπνες τηλεοράσεις οι οποίες υποστηρίζουν την εφαρμογή της υβριδικής τηλεόρασης (HbbTV) με την χρήση του κόκκινου κουμπιού -που βρίσκεται στο κάτω μέρος του τηλεκοντρολ-να μεταφέρονται σε διαδυκτιακό περιβάλλον απο όπου μπορούν να παρακολουθήσουν εταιροχρονισμένα τα προγράμματα του ΡΙΚ.

Όταν κάποιος τηλεθεατής είναι συντονισμένος στις συχνότητες τις Επίγειας Ψηφιακής Πλατφόρμας (DVB-T) του ΡΙΚ και παρακολουθεί ΡΙΚ 1 , ΡΙΚ 2 ή ΡΙΚHD και ο δέκτης του υποστηρίζει την εν λόγω εφαρμογή στο κάτω μέρος της οθόνης του θα παρουσιαστέι για λίγα δευτερόλεπτα ένα εικονίδιο που θα τον καλέι να πατήσει το κόκκινο κουμπί. Πατώντας το κόκκινο κουμπί εισέρχεται στην πλατφορμα ΡΙΚFLIX. Σε περίπτωση που ο τηλεθεατής θέλει να επανέλθει στην ζωντανή ροή εκπομπής θα πρέεπι να ξαναπατήσει το κόκκινο κουμπί.